خانه / فنی و مهندسی / کنترل و بهبود رفتار مبدل های متصل به شبکه در هنگام بروز خطا. doc

کنترل و بهبود رفتار مبدل های متصل به شبکه در هنگام بروز خطا. doc

دانلود رایگان کنترل و بهبود رفتار مبدل های متصل به شبکه در هنگام بروز خطا. doc ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” کنترل و بهبود رفتار مبدل های متصل به شبکه در هنگام بروز خطا. doc “را از yahoo-market دانلود نمایید.


              نوع فایل: word قابل ویرایش ۱۱۵ صفحه   چکیده: زماني که خطايي در شبکه رخ مي دهد، اتصال منبع انرژي تجديد پذير به شبکه داراي اثرات منفي بر روي سيستم فتوولتائيک مي شود و عملکرد اينورتر فتوولتائيک را دچار مشکل مي کند. شديدترين علت شرايط غير طبيعي در شبکه برق مصرفي خطاي اتصال کوتاه است که بوسيله برخي از شرايط آب و هوايي مانند رعد و برق و يا با استارت موتورهاي بزرگ توليد مي شود و باعث فلش ولتاژ مي شود و پس از يک دوره کوتاه زماني ولتاژ بهبود مي يابد. فلش ولتاژ معمولا ً منجر به اختلال در عملکرد مبدل هاي الکترونيک قدرت متصل به شبکه برق مي شود. مطالعه حاضر تلاش در جهت جلوگيري از اختلال در عملکرد مبدل هاي الکترونيک قدرت و بهبود عملکرد آنها تحت فلش ولتاژ مي باشد. در اين مطالعه سعي شده است با بررسي ساختارهاي کنترلي مختلف مبدل هاي متصل به شبکه براي فن آوري فتوولتائيک و ارائه روش کنترلي و ساختار مناسب عملکرد اينورتر متصل به شبکه را بهبود بخشيد.   مقدمه : کاهش منابع سنتي انرژي و آلودگي محيط زيست، از دلايلي هستند که به شکوفايي انرژي&z …

این محصول “کنترل و بهبود رفتار مبدل های متصل به شبکه در هنگام بروز خطا. doc  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد مديريت ماشينهاي راه‌سازي ۲۱ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد مديريت ماشينهاي راه‌سازي 21 ص ، این محصول" تحقیق در مورد مديريت ماشينهاي راه‌سازي 21 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *