خانه / فنی و مهندسی / گزارش كارآموزي بررسي و معرفي كارخانه آبسال و بخشهاي مختلف آن

گزارش كارآموزي بررسي و معرفي كارخانه آبسال و بخشهاي مختلف آن

دانلود رایگان گزارش كارآموزي بررسي و معرفي كارخانه آبسال و بخشهاي مختلف آن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” گزارش كارآموزي بررسي و معرفي كارخانه آبسال و بخشهاي مختلف آن “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فايل : word(قابل ويرايش)تعداد صفحات۶۴     صنعت لوازم خانگي يكي از بزرگترين و پرقدمت ترين زيرشاخه ترين صنايع مي‎باشد. اين صنعت با پيدايش زندگي شهرنشيني بوجود آمد و با رشد و توسعه شهرها و فرهنگ شهر نشيني نيز توسعه يافت. به عبارت ديگر اين صنعت مانند اكثر صنايع در رفاه و آسايش و همچنين بهتر زيستن بشر به طور مستقيم نقش دارد.در ايران نيز صنعت لوازم خانگي بعد از گذشت چندين سال از ورود اين محصولات به كشورمان، به صورت كارخانه هاي مونتاژ بوجود آمد. با سعي و تلاش چندين ساله اين شركتها به خودكفايي رسيدند و به توليد زير مونتاژها پرداختند تا امروز كه اكثر شركتهاي توليد لوازم خانگي در كشورمان كوچك و كسب تجربه و دانش فني لازم پا به عرصه توليد لوازم خانگي گذاشتند. از جمله اين شركت ها شركت آبسال است كه در سال ۱۳۳۵ با نام «شركت سهامي لعاب ايران» تاسيس گرديد و شروع به توليد محص …

این محصول “گزارش كارآموزي بررسي و معرفي كارخانه آبسال و بخشهاي مختلف آن  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله کامل درباره مراحل آمادگی کارگاه ساختمانی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله کامل درباره مراحل آمادگی کارگاه ساختمانی ، این محصول" دانلود مقاله کامل درباره مراحل آمادگی کارگاه ساختمانی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *