خانه / فنی و مهندسی / گزارش کارآموزی مکانیک در مورد اطلاعات كلي و روش اجراي تعميرات اتومبيل

گزارش کارآموزی مکانیک در مورد اطلاعات كلي و روش اجراي تعميرات اتومبيل

دانلود رایگان گزارش کارآموزی مکانیک در مورد اطلاعات كلي و روش اجراي تعميرات اتومبيل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” گزارش کارآموزی مکانیک در مورد اطلاعات كلي و روش اجراي تعميرات اتومبيل “را از yahoo-market دانلود نمایید.


گزارش کارآموزی مکانیک در مورد اطلاعات كلي و روش اجراي تعميرات اتومبيل  50صخودرو  ریشه لغویخودرو یک کلمه فارسی است و به وسایلی اتلاق می‌گردد که بدون ارتباط با وسیله دیگر و به کمک نیروی ماشینی خود ، قادر به حرکت باشد. این کلمه ترجمه کلمه اتومبیل است که در زبان ما معادل سازی شده است. (اتومبیل = خود سیار) دید کلی اصولا برای تمام وسایلی که دارای منبع قدرت باشند و به خودی خود بتوانند حرکت کنند، می‌توان کلمه خودرو را بکار برد. لیکن کاربرد این کلمه در زبان ما دارای محدوده مشخصی است که معمولا به وسایل متحرکی گفته می‌شود که همگی دارای حرکت بوده و با زمین در تماس هستند. بنابراین به وسایلی مثل قطار ، کشتی و هواپیما خودرو گفته نمی‌شود. نمونه های بارز خودرو عبارتند از: ماشین‌های سواری ، کامیون‌ها و موتور سیکلت‌ها. تاریخچه اولین وسیله نقلیه (خودرو) در انگلستان ساخته شد که به کمک نیروی بخار کار می‌‌کرد. این وسیله دارای یک موتور بزرگ بخار بود که برای تولید توان به مقادیر زیادی آب و ذغال سنگ نیاز داشت و جهت استفاده از آن به چند خدمه نیاز بود. پ …

این محصول “گزارش کارآموزی مکانیک در مورد اطلاعات كلي و روش اجراي تعميرات اتومبيل  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد ماشينهاي دايکاست

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد ماشينهاي دايکاست ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد ماشينهاي دايکاست "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *