خانه / عمومی و آزاد / ۱۳۴ – تحقیق آماده در مورد هدف از آفرینش – تعداد صفحات – ۱۱

۱۳۴ – تحقیق آماده در مورد هدف از آفرینش – تعداد صفحات – ۱۱

دانلود رایگان ۱۳۴ – تحقیق آماده در مورد هدف از آفرینش – تعداد صفحات – ۱۱ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” ۱۳۴ – تحقیق آماده در مورد هدف از آفرینش – تعداد صفحات – ۱۱ “را از yahoo-market دانلود نمایید.


                  مناسب جهت ارائه به عنوان تحقیق و پروژه درسی دارای حاشیه بندی صفحه بندی شده ویرایش شده با فرمت Pdf و قابل تبدیل به ورد هدف آفرینش از پرسش هایی که از دیرزمان ذهن دانش وران خداباور را به خود مشغول کرده، و براي هر شخصی پیش می آید، پرسش از هدف آفرینش انسان و دیگر موجودات است . قرآن کریم، این نسخه هدایت گر انسان ها، این پرسش را مطرح کرده، به آن پاسخ می دهد . این پرسش از آن جا سرچشمه می گیرد که خداباوران موح  د، خدا را خالق انسان و جهان می دانند و معتقدند کارهاي خدا هدف مند است . بنابراین، هدف و غرض از آفرینش آدمی و دیگر مخلوقات چیست؟ پیش از بررسی هدف آفرینش انسان، باید دید هدف و غرض در افعال الهی به چه معنا است و تفاوت آن، با هدف و غرض در افعال آدمیان در چیست؟ هدف در افعال انسان عبارت است از فایده اي که بر کار آدمی مترتب می شود و فاعل مختار، آن فایده را در نظر گرفته، براي رسیدن ب …

این محصول “۱۳۴ – تحقیق آماده در مورد هدف از آفرینش – تعداد صفحات – ۱۱  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت دهیدراتاسیون و رهیدراتاسیون در ورزش

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت دهیدراتاسیون و رهیدراتاسیون در ورزش ، این محصول" پاورپوینت دهیدراتاسیون و رهیدراتاسیون در ورزش "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *