خانه / عمومی و آزاد / ۵۳ – بررسی و معادلات حاکم بر انتقال حرارت از طریق دیواره ها و فین ها (پره ها) همراه با مثال – ۸۱ صفحه فایل ورد (word)

۵۳ – بررسی و معادلات حاکم بر انتقال حرارت از طریق دیواره ها و فین ها (پره ها) همراه با مثال – ۸۱ صفحه فایل ورد (word)

دانلود رایگان ۵۳ – بررسی و معادلات حاکم بر انتقال حرارت از طریق دیواره ها و فین ها (پره ها) همراه با مثال – ۸۱ صفحه فایل ورد (word) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” ۵۳ – بررسی و معادلات حاکم بر انتقال حرارت از طریق دیواره ها و فین ها (پره ها) همراه با مثال – ۸۱ صفحه فایل ورد (word) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


                  مثال۱۱   روی لوله استوانه ای به شعاع     به اندازه شعاع بحرانی     عایق گذاشته ایم.ضمنا ضخامت عایق به اندازه ای است که مقاومت رسانشی درعایق ومقاومت جابجایی در خارج لوله با هم برابرند.در این صورت نسبت     چقدر است؟ حل) مثال۱۲   معادله توزیع دما در یک کره توخالی با ضریب هدایت حرارتی ثابت وقتی در سطح داخلی درجه حرارت ثابت     و در سطح خارجی مقدار ثابت     برقرار باشد چگونه است . حل) مثال ۱۳ دیواره لوله ای دارای شعاع داخلی     و دمای داخلی   و شعاع خارجی   و دمای داخلی است. رسانندگی گرمایی استوانه به زمان وابسته است آن را با رابطه     می توان نشان داد که در آن     و     اعدادی ثابت هستند.عبارت انتقال گرما در طول واحد ل …

این محصول “۵۳ – بررسی و معادلات حاکم بر انتقال حرارت از طریق دیواره ها و فین ها (پره ها) همراه با مثال – ۸۱ صفحه فایل ورد (word)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت راهبردهاي حل مساله

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت راهبردهاي حل مساله ، این محصول" دانلود پاورپوینت راهبردهاي حل مساله "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *