خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / ۶۳۳ – دانلود طرح توجیهی: آموزشگاه زبان‌هاي خارجي با ظرفيت۱۸۷۲ دانش‌آموز در سال – ۱۴ صفحه

۶۳۳ – دانلود طرح توجیهی: آموزشگاه زبان‌هاي خارجي با ظرفيت۱۸۷۲ دانش‌آموز در سال – ۱۴ صفحه

دانلود رایگان ۶۳۳ – دانلود طرح توجیهی: آموزشگاه زبان‌هاي خارجي با ظرفيت۱۸۷۲ دانش‌آموز در سال – ۱۴ صفحه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” ۶۳۳ – دانلود طرح توجیهی: آموزشگاه زبان‌هاي خارجي با ظرفيت۱۸۷۲ دانش‌آموز در سال – ۱۴ صفحه “را از yahoo-market دانلود نمایید.


                  دانلود طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی طرح بررسی ابعاد مختلف طرح (معرفی محصول – مالی – منابع انسانی – فضا و …) دارای فرمت ورد می باشد. مناسب برای شروع یک کسب و کار مناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسی نگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز مشخص نماید. به‌گونه‌ای که سرمایه‌گذاران (دست‌اندرکاران کسب و کار) دقیقاً مفهوم را متوجه شده و خودشان نیز راغب به خواندن و درک دیگر بخش‌ها گردند . طرح توجیهی در واقع سندی آماده ارائه می باشد که در آن نحوه برآورد سود و زیان و سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و نقطه سر به سر، بازدهی سرمایه، دوره برگشت سرمایه و … بیان خواه …

این محصول “۶۳۳ – دانلود طرح توجیهی: آموزشگاه زبان‌هاي خارجي با ظرفيت۱۸۷۲ دانش‌آموز در سال – ۱۴ صفحه  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود طرح جابر با موضوع عقاب

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود طرح جابر با موضوع عقاب ، این محصول" دانلود طرح جابر با موضوع عقاب "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *