خانه / عمومی و آزاد / ۶۳۳- پروژه و تحقیق آماده: نقش معلم در رونق بخشی به مساجد و نماز – ۴۱ صفحه فایل ورد – word

۶۳۳- پروژه و تحقیق آماده: نقش معلم در رونق بخشی به مساجد و نماز – ۴۱ صفحه فایل ورد – word

دانلود رایگان ۶۳۳- پروژه و تحقیق آماده: نقش معلم در رونق بخشی به مساجد و نماز – ۴۱ صفحه فایل ورد – word ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” ۶۳۳- پروژه و تحقیق آماده: نقش معلم در رونق بخشی به مساجد و نماز – ۴۱ صفحه فایل ورد – word “را از yahoo-market دانلود نمایید.


                  گفتار اول: نماز جماعت از ديدگاه روايات و احاديث     فرهنگ اسلامي بر اساس زدودن منيت‌ها و رهايي انسان از تنهايي و حصار خود بنا گرديده است .   هر يك از تعاليم و الزامات شرعي به نحوي جامعه را به سوي ضميمه شدن تمامي انسان‌ها به يكديگر پيش مي‌برد .   لذا اسلام به انسان توصيه دارد كه براي سفر و حضر خود و در هر حركت و سكون از تنهايي و تك روي بپرهيزد .   در همين راستا و با در نظر گرفتن اهداف و آثار ديگر، او را به نماز جماعت تشويق مي‌نمايد و آنرا از هر عبادتي فراتر مي‌داند .                                    پيامبر(ص) فرمودند: هر كس مقيد به حضور در نماز جماعت باشد تحت هر شرايطي باشد از پل صراط همچون برق عبور مي‌كند و به بهشت مي‌رسد .   « امام رضا (ع) مي‌فرمايند: نماز جماعت …

این محصول “۶۳۳- پروژه و تحقیق آماده: نقش معلم در رونق بخشی به مساجد و نماز – ۴۱ صفحه فایل ورد – word  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت دهیدراتاسیون و رهیدراتاسیون در ورزش

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت دهیدراتاسیون و رهیدراتاسیون در ورزش ، این محصول" پاورپوینت دهیدراتاسیون و رهیدراتاسیون در ورزش "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *