خانه / عمومی و آزاد / ۶۶ – تحقیق آماده در مورد زندگینامه نیما یوشیج – تعداد صفحات – ۶

۶۶ – تحقیق آماده در مورد زندگینامه نیما یوشیج – تعداد صفحات – ۶

دانلود رایگان ۶۶ – تحقیق آماده در مورد زندگینامه نیما یوشیج – تعداد صفحات – ۶ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” ۶۶ – تحقیق آماده در مورد زندگینامه نیما یوشیج – تعداد صفحات – ۶ “را از yahoo-market دانلود نمایید.


                  مناسب جهت ارائه به عنوان تحقیق و پروژه درسی دارای حاشیه بندی صفحه بندی شده ویرایش شده با فرمت Pdf و قابل تبدیل به ورد زندگینامه نیما یوشیج که نام اصلی اش علی اسفندیاري بود در سال ۱۲۷۶ شمسی در روستاي یوش مازندران چشم به جهان گشود . پدرش ابراهیم خان نوري از راه کشاورزي و گله داري روزگار می گذرانید . ایام کودکی اش را در روستاي خود به تحصیل پرداخت و از آنجا به تهران آمد تا در دبیرستان سن لویی که یک مؤسسه متعلق به هیات کاتولیک رمی بود به تحصیل ادامه دهد . در این مدرسه یکی از معلمین وي نظام وفا بود که در اثر تشویقهاي او به سرودن شعر روي آورد . او زبان فرانسه را به خوبی فرا گرفت و با ادبیات اروپا آشنا شد . محمدرضا عشقی در روزنامه قرن بیستم بخشی از شعر افسانه نیما را منتشر کرد . نیما در سال ۱۳۱۷ شمسی جزو گروه کارکنان مجله موسیقی، مجله ماهانه وزارت فرهنگ در آمد . وي یک سلسله مقاله در این م …

این محصول “۶۶ – تحقیق آماده در مورد زندگینامه نیما یوشیج – تعداد صفحات – ۶  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق درمورد تیتوس بورکهارت Titus Burckhardt

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق درمورد تیتوس بورکهارت Titus Burckhardt ، این محصول" دانلود تحقیق درمورد تیتوس بورکهارت Titus Burckhardt "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *