خانه / عمومی و آزاد / ۷۱ – بررسی تولید پشم در استان کهگیلویه و بویراحمد – ۱۷ صفحه فایل ورد (word)

۷۱ – بررسی تولید پشم در استان کهگیلویه و بویراحمد – ۱۷ صفحه فایل ورد (word)

دانلود رایگان ۷۱ – بررسی تولید پشم در استان کهگیلویه و بویراحمد – ۱۷ صفحه فایل ورد (word) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” ۷۱ – بررسی تولید پشم در استان کهگیلویه و بویراحمد – ۱۷ صفحه فایل ورد (word) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


                  ۱۵۰ تن پشم توسط عشایرگچساران تولید شد (فروردین ۹۳) قربان کرمی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این میزان پشم از ۳۰۰ هزار راس دام عشایرگچساران تولید شد . وی بیان کرد: همه ساله دامداران و عشایر این شهرستان از اواخراسفند و اوایل بهار با گرم شدن هوا مبادرت به پشم چینی گوسفندان خود می کنند . کرمی ابراز کرد: پس از شست و شو ی دام در حوضچه و یا رودخانه کار پشم چینی از سوی افراد مجرب با همکاری عشایر صورت می گیرد . وی افزود: از هر گوسفند به طور متوسط ۹۰۰ گرم پشم به دست می آید . کرمی گفت: پشم گوسفندان درزندگی عشایر منطقه از اهمیت فراوان برخوردار است و علاوه بر استفاده در صنایع دستی و صنعتی عشایر منطقه و استان بخش اعظمی از پشم ها تهیه شده به عنوان مواد اولیه به مراکز صنعتی استان های همجوار صادر می شود . مرکز آمار، قیمت دام …

این محصول “۷۱ – بررسی تولید پشم در استان کهگیلویه و بویراحمد – ۱۷ صفحه فایل ورد (word)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد بررسي ساختار اجتماعي مناطق حاشيه نشين شهر دزفول ۴۵ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد بررسي ساختار اجتماعي مناطق حاشيه نشين شهر دزفول 45 ص ، این محصول" تحقیق در مورد بررسي ساختار اجتماعي مناطق حاشيه نشين شهر دزفول 45 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *