خانه / عمومی و آزاد / ۷۸۹- پاورپوینت آماده: بررسی علائم و درمان مسمومیت های غذایی – ۱۸ اسلاید

۷۸۹- پاورپوینت آماده: بررسی علائم و درمان مسمومیت های غذایی – ۱۸ اسلاید

دانلود رایگان ۷۸۹- پاورپوینت آماده: بررسی علائم و درمان مسمومیت های غذایی – ۱۸ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” ۷۸۹- پاورپوینت آماده: بررسی علائم و درمان مسمومیت های غذایی – ۱۸ اسلاید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


                  مسمومیت غذایی بر اثر خوردن غذای آلوده یا زیاد خوردن ایجاد می‌شود. علایم آن بیشتر با درگیری دستگاه گوارش همراه است و شدت این بیماری طیف گسترده‌ای دارد. گاهی آن‌قدر خفیف است که نیاز به اقدامات درمانی ندارد و گاهی در کودکان زیر ۱ سال، افراد پیر و افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف آن‌قدر شدت می‌یابد که جان آن‌ها را تهدید می‌کند. معمولاً مسمومیت غذایی از چند ساعت تا چند روز ادامه می‌یابد و طول مدت بیماری بستگی به عامل مسمومیت دارد . موجودات میکروسکوپی از طریق آب، هوا، خاک یا راه‌های گوارشی وارد غذای انسان و حیوانات می‌شوند و آن‌ها را آلوده می‌کنند. معمولاً این موجودات تغییری در رنگ، بو و بافت غذا ایجاد نمی‌کنند و افراد، متوجه آلوده بودن غذا نمی‌شوند و آن را مصرف می‌کنند. بهترین راه پیشگیری، حفاظت مناسب از غذاها و رعایت بهداشت است. بیش از ۲۰۰ عامل بیماری‌زای شناخته‌شده از طریق غذا منتقل می‌شوند . به طور کلی مسمومیت غذایی به ۲ دسته کلی تقسیم می …

این محصول “۷۸۹- پاورپوینت آماده: بررسی علائم و درمان مسمومیت های غذایی – ۱۸ اسلاید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت کیانیت یا ديستن

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت کیانیت یا ديستن ، این محصول" پاورپوینت کیانیت یا ديستن "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *